Dziękujemy!


Jako organizatorzy Logis-Tabulus MTB Corporate Cup bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim zawodnikom za okazane zaufanie i przyjazd do nas na I edycję naszej imprezy. Chodzą już słuchy, że bawiliście dobrze i spełniliśmy Wasze oczekiwania. Gratulujemy wszystkim przejechania trasy a gratulacje tym większe, że oba dystanse były trudne – to było prawdziwe MTB. Dodatkowo upał i duszno. Profesjonaliści stwierdzali, że „było co jechać” 😀

Trasę wymyślił dla Was Andrzej Gasiński – kolarz pasjonat z Rawy Mazowieckiej, który kocha rower i okolice swojego miasta. Włożył mnóstwo serca i zaangażowania w wytyczenie trasy. Dziękujemy Ci bardzo Andrzeju!

Cieszymy się, że było bezpiecznie – bez żadnych poważnych wypadków i interwencji ratowników. Obawa o Wasze bezpieczeństwo spędzała nam sen z powiek. Mamy nadzieję, że hasło naszej imprezy spełniło się i mieliście radość ze ścigania i spotkania siebie nawzajem. My radość ze spotkania z Wami mieliśmy ogromną. Cieszcie się z jazdy na rowerze w każdej formie, namawiajcie rodzinę i znajomych na tę formę aktywności, bo nie ma to jak dwa kółka napędzane siłą własnych „łyd”.

Spotkamy się znowu za rok!

Dziś podziękowań część następna 🙂


Nie przekulibyśmy naszej idei zorganizowania zawodów MTB w rzeczywistość gdyby nie wiele osób, które pomagały na etapie przygotowań i podczas zawodów.

Ochotnicza Straż Pożarna – wspaniali, zdyscyplinowani, słów brak na wyrażenie podziękowań za zabezpieczenie trasy, szczególnie poza miastem.

Służby porządkowe Rawy Mazowieckiej – Policja i Straż Miejska bardzo nam pomogła i dzięki temu mogliśmy pokazać Wam również fragment samego miasta.

Wszystkie osoby, które na ochotnika zgłosiły się by pomóc przy obsłudze miasteczka i przy ochronie trasy minimalizując ryzyko dla zawodników i użytkowników dróg, o które zahaczał wyścig. Doceniamy szczerze, że w tym upale nikt nie zszedł z zajmowanego stanowiska i wszyscy dotrwali do końca. Szkoły, których uczniowie nam pomagali otrzymają od nas podziękowania a każdy z tych młodych, odpowiedzialnych ludzi otrzyma specjalny dyplom. Ci, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem odebrali już od nas upominki.

Nasi pracownicy – Tabulus i Logis mogą się poszczycić wspaniałymi załogami. Sprawdzili się rewelacyjnie i w klasyfikacji drużyn firmowych zajęli pierwsze miejsca :). Im właśnie należą się słowa uznania, które przesyłacie na temat organizacji. To był dla nas wszystkich prawdziwie udany „team-building” – życzymy wszystkim managerom i właścicielom firm takich zespołów.

Przyjaciele z łódzkiej grupy Rowerowe Soboty – część z nich pomagała nam na miejscu z wielkim zapałem. Dziękujemy kilkunastoosobowej grupie, która nas odwiedziła w sobotę przyjeżdżając z Łodzi na rowerach, aby nas wspomóc dobrym słowem i poznać trochę Rawę.

Leśnicy okolic Rawy – bardzo chcieli naszym gościom pokazać piękno Ziemi Rawskiej i bez problemów pozwalali na wytyczenie trasy wśród lasów.

Ratownicy Medyczni z firmy Nek-Med – na szczęście bezrobotni podczas zawodów, ale byli w pełnej gotowości.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy! 🙂

RADOŚĆ ZE ŚCIGANIA - RADOŚĆ ZE SPOTKANIA

LOGIS-TABULUS MTB CORPORATE CUP

I edycja – 4 czerwca 2016

Zapewniamy świetną zabawę dla zawodników i ich rodzin!

Przewidziana jest klasyfikacja drużynowa i indywidualna. Będziemy się ścigać na dwóch trasach o różnym stopniu trudności na dystansie ok. 30 i 60 km, oczywiście z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu.

Jest to I edycja tych zawodów, które mają wyłonić najlepszych zawodników (drużyny) między innymi spośród firm i instytucji. Mamy nadzieję, że staną się one imprezą cykliczną i z roku na rok będą dawały Państwu radość, odpoczynek oraz sportową rywalizację i satysfakcję z osiągniętych celów. Bo takie jest motto całego przedsięwzięcia: Radość ze ścigania – Radość ze spotkania.

Od wielu lat sami startujemy w maratonach MTB, wyścigach szosowych oraz w długodystansowej jeździe rowerem na czas tzw. brevetach. Nie obce jest nam także „sakwiarstwo” czyli wyprawy rowerowe. Znamy trud przygotowań, gorycz porażki i radość ze zwycięstwa. Zebrane doświadczenia chcemy wykorzystać w naszej imprezie „Logis-Tabulus MTB Corporate CUP”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy!

Gwarantujemy szacunek dla Państwa wysiłku poprzez:
  • Perfekcyjne przygotowanie i oznakowanie trasy
  • Profesjonalny pomiar czasu przejazdu zapewni firma STS-Timing
  • Dobrze zaopatrzone bufety oraz smaczne posiłki regeneracyjne, również potrawy regionalne
  • Możliwość relaksu w pięknym, nowoczesnym obiekcie z krytym basenem i atrakcjami
  • Ciekawe nagrody, medale, puchary
więcej
Gwarantujemy piękne, sielskie krajobrazy Mazowsza:
  • Start i meta nad pięknym zalewem „Tatar”
  • Trasa „3 krętych rzek, 3 zapomnianych mostów i średniowieczny zamek na dokładkę” poprowadzi nas przez wąwozy, lasy i pola wzdłuż Rezerwatu Rzeki Rawki
  • Przejazd przez ruiny Zamku Książąt Mazowieckich z XIV wieku
więcej